Nowoczesny wymiar aranżacji wnętrz
Piękne i funkcjonalne pomysły na wystrój wnetrz.

Na skróty: Posciel satynowa | Akcesoria łazienkowe | Inne takie tam

Sypialnia

Narzuta - Samba - Greno

Narzuta - Samba - Greno

Narzuta Samba firmy Greno (podobnie jak taniec): uwodzi kształtami - swego stylowego wzornictwa i przyciąga uwagę - przepiękną czekoladowo-brązową kolorystyką, która dopasuje się do wnętrza praktycznie każdej sypialni. Jej walory dostrzegą przede wszystkim zwolennicy klasycznej definicji piękna.

Pościel designerska - Birds -Getzzz

Pościel designerska - Birds -Getzzz

Pościel designerska Birds firmy Getzzz stanowi przepiękne połączenie subtelnej kolorystyki zielonej, niebieskiej, czarnej oraz białej. Dominujący kolor zielony wprowadza do sypialni optymizm, ład i harmonię.

Pościel haftowana - Filippa - Greno

Pościel haftowana - Filippa - Greno

Pościel haftowana Fillippa marki Greno łączy w sobie kolorystykę beżowo-białą z subtelnym ornamentem kwiatowym. Całość prezentuje się niezwykle efektownie i stylowo, dodając wnętrzu wiele elegancji i uroku.

Pościel satynowa - Piękna - Greno

Pościel satynowa - Piękna - Greno

Pościel satynowa Piękna firmy Greno łączy w sobie żywą kolorystykę cytrynową i białą z subtelną ornamentyką pomarańczową. Optymistyczne, żywe zestawienie barwowe przywodzi na myśl słońce, napełniając użytkownika pościeli optymizmem i energią na cały dzień pracy i wyzwań. Pościel Piękna wypełnia wnętrze sypialni ciepłem i pozytywną aurą.